Şık ve Modern Halı Modellerimizle Tanışın

Halılar, evlerimizdeki zeminleri kaplamak dâhilin kullanılan bir üründür. Halılar, evlerimizdeki dekorasyonun temelidir ve seçiminde özen gösterilmelidir. Halılar hatta asayiş açısından da önemlidir. Özellikle çocuklar ve yaşlılar dâhilin halılar kayma ve düşme risklerini azaltır ve adımlarımıza tampon görevi yapar. Antrparantez halılar selen yalıtımı da katkısızlayarak konforu arttırır.

Artemis Halı, kalite, üretim teknolojisi, modern layihamlar ve ürün standartları ile önder markalar ortada bucak almaktadır. Koleksiyonlarında saf elyaflardan gestaltlmış, yıkanmış ve ütülenmiş ürün grupları bucak almaktadır. Artemis Halılar ve modelleri elverişli bedel fırsatlarıyla e-halicim’da bulunabilir.

Elexus Halı, Gaziantep’te bulunan bir halı markasıdır. Elexus Halı, çağdaş layihamları ve gelenekselden ilham vadi teceddütçi modelleri ile ön plana çıkıyor. Markanın halı çeşitlerinde vürutmiş nesiç teknikleri ve zorluklalü bedii yapı kadar üstün gereç kalitesi bile öne çıkıyor. Katıksız bambu iplikleri yardımıyla antibakteriyel özellik nâkil halı modelleri bile bulunuyor.

Sisal halı, agave sisalana adı verilen kaktüsün yapraklarından meydana getirilen saf elyaf halı seçeneğidir. Sisal halılar lateks temel üstüne dokunmuş 100% saf bitki liflerinden oluşur. Sisal malzemesi, doğbeyı gereği anti-statik, anti-bakteriyel, selen emici, aleve dayanıklı ve elastiktir. Bu özellikleri onu ideal bir yer istila malzemesi yapar.

Sanat halı, yaşam alanlarının tasavvurını kusursuzlaştıran, mekâna ruhunu veren, dekorasyonun mahrem ve yetenekli parçalarıdır. Perdeler düşeyde, halılar da yatayda en geniş yüzeyi kaplayarak, evinizin genel kurgusunda önemli rol üstlenir. Zanaat halıları, evinize nitelik ve güçlülık katmanın kanatı nöbet zemindeki sesleri bile emerler. Zanaat halıları farklı malzemelerden üretilebilirler ve farklı desenlerde olabilirler.

Dolce Vita Halı, halı ve yolluklar, yaşamın her vadiında bulundukları yere şık görünen kazanmıştırran eşyalardandır. Dolce Vita halı bu mevzuda kaliteli ürünleri ile kullanıcıların her dakika beğenisini kazanır. Dolcevita halı markası desenlerinde ve kalitelerinde bilindik halı modellerini ve tarzlarını unutturacak farklı hayaller ve ortamlar rüya etmeniz ve bu ortamları tasarlarken kilit rol üstlenecek ürünler hazırlamaktadır.

Bir cevap yazın