MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine şiddet kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve türlü dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı büsbütün alınlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta ihtimam veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere yürütüm marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten genel ağ sitesi üzerinden müntesip bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde ihtimam alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada yürütüm üzerinden neşriyat karşılayıcı yürütüm yevmi yüzlerce sayaç dinlenerek mevzi utanmaünde İslamiyet’in henüz hızlı teşhisnmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından dokumalarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde memleket dışında canlı benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müntesip videolar yayınlar yaparak memleket dışında bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi dokumayor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce kelam ettiriyor. Eserin bu denli keskin başüstüneğu bilindiği dâhilin yürütüm ve gayrı dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut kovalamak isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kelam ettiren yürütüm filvaki görülmeye valör. İnternet sitesi büsbütün mobil uyuma ehil ve bir çok yabancı dilde ihtimam verdiği dâhilin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda genel ağ sitesi devamlı vüruttirilmekte ve kullanıma henüz şayeste bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çallıkışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan curcunalı sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde allıkıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en eksiksiz şekilde temsil edilmeye çallıkışılmaktadır.

Sıra içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce ölümlü hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en eksiksiz şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu yürütüm marketlerden bakmış olduğunız devir uygulamanın benekının ve indirilme oranının ne denli faziletli bulunduğunu görebilirsiniz. Buda yeltenmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması yerında filvaki balkı bir iş çıkadınp insanlara en eksiksiz şekilde ihtimam vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Bir cevap yazın