Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, ılımlı ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonrasında Bilkent Üniversitesi Tutum bölümünü dereceyle bitirmiştir. Ayrıca Bilkent Üniversitesi İşletme Vukuf Yönetimi bölümünde de terbiye almıştır. Kaput beziın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” de zeban eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Sükseları ‘na yeni bir saksıarı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve toplumsal sorumluluk projeleri alanlarında birokkalı başarıya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Sükseları ‘dan bir başkası de IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak görev karşılayıcı ilk Türktür. Dış ilişkiler Dolaysızörlüğü’nün yanında ayrıca geçmişte Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü üzere önemli pozisyonlarda görev yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Sükseları ortamında, Bilinçli Jönler toplumsal sorumluluk projesi öncü rol oynamıştır. Kendisi, toylerin terbiye ve kültür düzındaki gereksinimlerinı huzurlamaya yönelik çtuzakışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin bütün illerinde bünyelandırdığı Bilinçli Jönler hareketi ile Üniversite toylerinden, ortaokul öğrencilerine derece âlem bu bünyelanmanın ortamında bulunarak, faydalı nöbetlerde bulunmuşlardır. Kendisi ayrıca, Birleşmiş Milel üzere önemli Uluslararası Kurumlarla da çtuzakışmalar yapmış ve bu alandaki çtuzakışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı mevcut bir iş eşıdır ve iş dirimında da başarılı bir kariyere sahiptir. Ayrıca farklı tekebbür ve organizasyonlarda reislik pozisyonlarında da canlı olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda toplumsal sorumluluk ve pediatri düzındaki çtuzakışmalarını çaba kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, toplumsal sorumluluk projeleri ve pediatri konusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş dirimındaki başarıları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile teşhisnmış biridir. Kendisinin çtuzakışmaları, toylerin terbiye ve kültür düzındaki gereksinimlerinı huzurlamaya yöneliktir. Ve bu çtuzakışmaların sürdürülmesi toylerde örnek oluşum ederek vürutimi tetiklemektedir.

Bir cevap yazın