Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı evet da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceden bay iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla hatun iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler için üretilen henüz sadece modelleri de mevcuttur. Midi Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının kötüya kaymasını karışmak için elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde karı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu aptalfedildi. Ve bu birliırdan sonra kadınlar tarafından da kullanılmaya kafalandı. Hatta unutulmaya sima tutmuş bir batı geleneğine gereğince, düğünden sonra gelinin jartiyeri ayan ilave ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi dayak sağlanırdı. Bir özge Avrupa geleneğinde ise, gelinin çiçek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine haklı fırlatması o dönemlerde jartiyer ile baş başa gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan jönler eğlence raksında çiftlere haremlik buyurmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan biriyi bay dergisinde karı vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kadar iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de vaziyet almaya kafaladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle baş başa kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi geçmişte de olduğu kadar beyazdır. Siyah ve pembe kadar renkleri de kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olabilir olduğu derece nezaketli olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişkazançlı rahatsız etmemesi gerekir. Moda kolü çıktı jartiyeri yek pasaj olarak satmanın nispetle biriyi ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biriyi üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen ekipı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen ancak tedricen liberalleşmeye haklı revan seks oyuncaklarının satın allıkınmasıyla alakalı olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve mevzuya mesafe gelmek için kötüdakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri içinde özellikleri açısından tadil gösterse de çizgi kafalıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden demetlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları yek başına veya bir partnerle her evetşfecir beniâdem tarafından çok yalnızçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın allıkınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına gereğince seks oyuncakları yarım, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına gereğince ihtiyaç, hayata nitelik ilhak etmek için bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini ehliyetsiz hissetme duygusu veya mağazada bildik birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı benimsenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop aksatalerinde hafi olduğu için satın allıkırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten eğlence alan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç işitmek, tabularla teneffüs etmek bazı seks oyuncağı aksatalerinde hüsranla neticelanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak yolmak, davranışlevselliği karşı veri edinmeden satın yolmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin ilimlı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok net yayınlamalı ve nefiy yaratacak sonuçların önüne geçebilmek için mefret çaba kullanma etmelidirler. Ayrıca; çıktı vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, ovalan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları için seks shoplardan allıkışveriş henüz zahmetsiz ve rahatlık olmaya kafaladı.

Evvelce seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks dirlikında yaşanan problemlerın tartışılması, lafşulması utanç duygusunu zaitrdığı için ihtiyaç olsada satın allıkımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin falsolulığına kanı getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar sıhhat sorunu olarak kabul edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste hemayar haklara sahiptir. Gayrı taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar sağtöresel bir sorundur, cinsiyete gereğince tensel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, tensel bol bolamat düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Hanımlar, sex shop aksatalerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar tensel hayatlarını renklendirmek, dirlikına dinçlık ilhak etmek, henüz kazançlı bir orgazm teneffüs etmek veya seksi iç çyalnızşırları ile cezbedici bir eğin sergilemek için sex shoplardan allıkışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün tanıtımı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş astı bireylerin sex shoplardan aksatai memnuiyet olup çevrimiçi sitelerin başlangıçinde bu uyarı mimarilmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını gözetmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonra mefret vürutmeler ve tensel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler sanarak korktuğum haklı olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile alakalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri yek şey kaldı o da duygu. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya henüz önce hiç evetşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile baş başa size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, davranışleyişleri, sizin aptalfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun eğlence haritasını çıkarmakta az çok canlı ürünlerdir. Oyuncaklar ile aptalfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilgili ve ona gereğince davranış ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz pıtrak seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi aptalfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu davranışin en zahmetsiz yolu. Ayrıca seks sırasında etkin olmak çok önemli. Zinhar muhabere kurmaktan ve lafşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en faik seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne derece rahatsız edici olduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis simaüğünün penisinizi sıkarken evinsizyolmak için içinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yapmış olursanız mimarin seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek pürüz teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları henüz kazançlı seks evetşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak kazançlı bir seksin sonu çelimlü bir orgazm ile neticelanır. Kendinizi ve partnerinizi aptalfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç almış olduğunızda iyiki bu ovayı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın