Entegre Dünyası

Entegre Dünyası, Çemenardagül Elektronik firmasının cenah bünyeu olarak 2015 senesinde kurulmuştur. Çemenardagül Elektronik, 1977 senesinde Beyti Çemen aracılığıyla kurulmuş ve uzun yıllar boyunca elektronik kolünde faaliyet göstermiştir. Entegre Dünyası, bu birikim ve tecrübeleri kullanarak, müşterilerine birçok elektronik bileneşelendiren, entegre fasıl, mikrodenetleyici, sensör ve modül kabilinden ürünleri sunmaktadır.

Şirket, çağcıl bir plazada kâin 2000 metrekarelik bir tesis içinde İstanbul’un Ümraniye ilçesinde faaliyet göstermektedir. Entegre Dünyası’nın kurucusu Oğulcan Çemendir, elektronik kolündeki deneyimlerini kullanarak, müşterilerine en son teknolojileri ve yenilikleri sunmakta, ürünlerinin özelliklerini ve performansını baki olarak geliştirmektedir.

Müşteri memnuniyeti Entegre Dünyası dâhilin nispeten önemlidir. Bu nedenle, tecrübeli ve kompetan bir alıcı hizmetleri ekibi, müşterilere zamanında ve harbi özen iletmek dâhilin çallıkışmaktadır. Başkaca, şirket müşterilerine sunmuş olduğu satış sonrası payanda ve fen servis hizmetleri ile bile öne çıkmaktadır.

Şirket, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Şerifali Mahallesi Kutup sokak no 52 adresinde faaliyet göstermektedir. Müşteriler, şirket ile 444 75 31 numaralı telefondan ya da [email protected] adresinden muhabere kurabilirler.

Entegre Dünyası, müşterilerine kaliteli ürünler ve alıcı odaklı özen anlayışı sunarak, elektronik kolünde öncü firmalar arasında bucak almaktadır. Şirket, müşterilerinin gereksinimlerine elverişli çözümler sunmayı hedeflemekte ve alıcı memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

https://www.entegredunyasi.com.tr/

Bir cevap yazın